Dr Erki Ennok  on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1997. aastal ravi erialal, perearstiks spetsialiseerunud 2003.aastal ning 2008. aastal on lõpetanud  Soomes Hiina Meditsiini Instituudi. Nõelravi alal end täiendanud peamiselt Soomes, Portugalis, Mehhikos, Eestis ja Šveitsis. Tähtsaimateks õpetajateks on olnud Elina Hytönen ( "Suure Hiina meditsiini käsiraamatu" ("Lohikäärmeen lääketiede") autor, Salustino Zaldivar Wong, Birgit Utriainen, Petra Oliveira, Teija Korkolainen, prof. Huang Huang ja Yair Maimon.
Erki on Eesti ja Soome Arstide Liidu, Soome Traditsioonilise Hiina Meditsiini Ühingu ja Eesti Akupunktuuri Assotsiatsiooni liige.

Dr Tiia Liivalaid on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1988.aastal pediaatria erialal. Aastatel 1998-2000 spetsialiseerus ümber perearstiks. Töötanud nimistuga perearstina 13 aastat ja 4 aastat tervisekeskuse arstina Soomes. Hiina meditsiini õpinguid alustas 1992. a. dr. Ilmar Merisalu juhendamisel, edaspidi täiendanud ennast dr. Rene Bürklandi ja dr. Salustino Zaldivar Wongi koolitustel. Hiina meditsiini arstina tegutsenud igapäevaselt alates 2015. aastast. Lisaks õppinud kinesioloogiat ja joogateraapiat, mida on hea kombineerida nõelraviga lihas-ja liigesprobleemide korral.